Ви є тут

Новини приймальної комісії

Підписатися на Новини приймальної комісії потік Новини приймальної комісії
Адреса URL: http://pk.kpi.ua
Оновлене: 6 годин 43 хвилини тому

24 грудня — День відкритих дверей!

Пт, 23/12/2016 - 00:04
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує на «День відкритих дверей» 24 грудня 2016 року об 11.00. Місце проведення – Велика фізична аудиторія, корп.1 (проспект Перемоги, 37) В програмі заходу: 10.00 — реєстрація учасників, інформація про навчальні підрозділи університету (корп.1, 1-й поверх) 11.00 – 12.00 — загальні збори у Великій фізичній аудиторії (інформація щодо Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2017 році) 12.00 – 13.00 — спілкування з представниками факультетів/інститутів 12.30 – 15.00 — «Дні відкритих дверей» факультетів/інститутів
Категорії: Новини сайтів

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського

Чт, 15/12/2016 - 22:46
На нашому сайті ви можете ознайомитись із Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені ігоря Сікорського» в 2017 році, Положенням про приймальну комісію, Положення про прийом на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки спеціаліста, магістра; та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» у 2017 році та Положенням про випускників системи довузівської підготовки. Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2017 році Положення про Приймальну комісію КПІ ім. Ігоря Сікорського Положення про прийом на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки спеціаліста, магістра; та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» у 2017 році Положення про випускників системи довузівської підготовки У зв’язку з реформуванням системи вищої освіти в цих Правилах прийому можливі зміни.
Категорії: Новини сайтів

18 грудня — Школа абітурієнта КПІ

Ср, 14/12/2016 - 12:13
Хочеш вступити до КПІ? Прагнеш дізнатись, чому саме навчають і де ти будеш працювати? Тоді 18 грудня у просторі Belka на тебе чекає Школа абітурієнта КПІ! Що це таке? Серія коротких (до 15 хвилин) цікавих лекцій від кращих молодих викладачів КПІ про те, чим вони займаються професійно. Цього разу говорити будемо: — як вступити до КПІ і не облажатись; — про фантастичних математиків та де вони мешкають; — де у КПІ вчать інтернету речей; — як зібрати болід своїми руками; — як побудувати дім, розумніший за тебе; — навіщо вступати до КПІ на «гуманітарку». І ще про багато чого іншого, що обов’язково треба знати тобі, якщо ти надумав вступати до КПІ! Приходь! 18 грудня, неділя, простір Belka, бібліотека КПІ, пр-т Перемоги, 37.
Категорії: Новини сайтів
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій

x

Медіа-ресурси КПІ

Web-камери Радіо Телебачення