Ви є тут

Анонси Центру міжнародної освіти (ЦМО)

Підписатися на Анонси Центру міжнародної освіти (ЦМО) потік
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
Адреса URL: http://istudent.kpi.ua
Оновлене: 2 години 31 хвилина тому

Наближається випускний магістрів

Ср, 20/06/2018 - 12:57
Запрошуємо всі бажаючих на випуск магістрів, з числа іноземних студентів, який відбудеться 26 червня о 11:00 в Залі адміністративної ради (корпус №6).

Наближається чергове стажування студентів з Індії

Вт, 12/06/2018 - 16:43
18 червня 2018 р. в Київській Політехніці очікуються гості з Індії. Вже другий рік поспіль студенти з  Інституту менеджменту, підприємництва та інженерних технологій Вішванікетан приїздять на стажування в КПІ ім. Ігоря Сікорського. 6 тижнів вони будуть відвідувати заняття Механіко-Машинобудівного інституту та Факультета електроенерготехнiки та автоматики. Наприкінці стажування вони захистять курсову роботу та отримають сертифікати. Для того щоб урізноманітнити перебування іноземних студентів в нашому університеті, познайомити з містом та культурою України організовано цікаву та насичену програму.

8 червня відбудеться круглий стіл присвячений дублеру монгольського космонавта

Ср, 06/06/2018 - 09:04
8 червня о 14:30 у відділі космонавтики Музею КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться круглий стіл за участю консульського агента Монголії Пана Хорлоо Болдхояг. Захід присвячений випускнику Політехніки, дублеру монгольського космонавта - Ганзоріг Майдаржавіну. Запрошуємо всіх охочих на захід. Вхід - вільний.
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій