Ви є тут

Новини Центру міжнародної освіти (ЦМО)

Підписатися на Новини Центру міжнародної освіти (ЦМО) потік
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
Адреса URL: http://istudent.kpi.ua
Оновлене: 13 годин 38 секунд тому

Розпочалося стажування студентів з Індії!!!

Ср, 20/06/2018 - 12:42
18 червня 2018 року в аеропорту «Жуляни», представники Центра міжнародної освіти зустріли студентів з Індії, які прилетіли для проходження стажування. Другий рік поспіль студенти з  Інституту менеджменту, підприємництва та інженерних технологій Вішванікетана приїздять в КПІ ім. Ігоря Сікорського для підвищення професійного рівня. 6 тижнів вони будуть відвідувати заняття Механіко-Машинобудівного інституту та Факультету електроенерготехнiки та автоматики. По закінченню стажистської програми, вони захистять роботи-стартапи. Це допоможе їм в подальшому написанні дипломних робіт в рідному університеті. Вітаємо на українській землі!!!
Категорії: Новини сайтів

Відбулася урочиста церемонія вручення кольорового портеру першого монгольського космонавта

Вт, 12/06/2018 - 16:58
8 червня 2018 р. на базі відділу історії космонавтики Державного політехнічного музею при Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського відбулася урочиста церемонія вручення кольорового портеру першого монгольського космонавта Жугдердемідійн Гуррагчаа. Захід був організований з ініціативи завідувача відділу космонавтики Болтенка Олександра Сергійовича, голови українсько-монгольського товариства Горбатенка Євгена Григоровича, консульського агенства Монголії в Україні та студентів монгольського земляцтва Центру міжнародної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського. Учасники заходу прослухали пізнавальну інформацію про політ радянсько-монгольського екіпажу в космос, дізналися цікаві факти навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського Ганзориг Майдаржавина – дублера монгольського космонавта, переглянули слайд відео ексклюзивних фото підготовки до польоту космічного корабля «Союз-39». Наприкінці заходу виступив голова монгольського земляцтва Намсрай Пуревхуу: «Мені приємно, що в моїй Альма Матері пам’ятають та поважають моїх земляків. Сподіваюся, що в майбутньому ще більше студентів з Монголії навчатимуться в КПІ ім. Ігоря Сікорського. А ми – випускники Київської Політехніки, гордо носитимемо звання КПІшник на Батьківщині».
Категорії: Новини сайтів

Відбулась екскурсія містами України для іноземних студентів

Пн, 21/05/2018 - 12:21
Знайомство з Україною На травневі свята Центр міжнародної освіти КПІ імені Ігоря Сікорського організував для студентів-іноземців та слухачів підготовчого відділення екскурсію по містам Західної України. Подорож розпочалася з мальовничого містечка Кам’янець-Подільський. Студенти-іноземці відвідали фортецю, після прогулялися старим містом, відпочивали після насиченого дня в центральному парку міста. Наприкінці дня викладачами Корабльовою Іриною та Суддею Юлією було проведено тематичний вечір: «Давайте познайомимось», адже студенти були з різних груп, країн: Іран, Китай, Еквадор, Туреччина, Алжир, Гана, Азербайджан, Таджикистан, Ірак, Єгипет, Україна. Хоч студенти і навчаються різними мовами, це не стало на заваді, всі говорили мовою дружби, допомагали один одному у вдосконаленні своїх мовленнєвих навичок. На вечері лунали пісні різних країн, але об’єднала всіх музика України. Наступного дня відбулося екскурсія в місто Хотин та Чернівці. Хотин зачарував іноземців своїми пейзажами, а Чернівці – головним корпусом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Саме там відбулася зустріч з представниками університету, які розповіли про таємничу та наповнену подій, історію університету. Завершився тур дводенним перебуванням у місті Лева. Львів зустрів чудовою погодою та святковим настроєм, адже саме тоді він святкував День міста. Студенти насолоджувалися середньовічною атмосферою міста. Відбулися цікаві екскурсії в Музей аптеку, Копальню каву, Замкову гору. Хоч і поверталися в Київ студенти-іноземці стомлені , проте з позитивними емоціями, новими друзями і сподіваннями на наступну подорож півднем України.
Категорії: Новини сайтів
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій