16 серпня відбулася урочиста церемонія закриття Восьмої міжнародної літньої школи AACIMP-2013. Вітаємо учасників з успішним закінченням її курсів та отриманням відповідних сертифікатів! Поздоровляємо також переможців наукових і розважальних конкурсів, які проводилися в рамках Школи!

До зустрічі в Дев’ятій міжнародній літній школі "Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики" в наступному році!

Фотографії з цьогорічної Школи та нова інформація – на сайті Літньої школи http://summerschool.ssa.org.ua/

В НТУУ «КПІ» розпочала роботу Восьма міжнародна літня школа AACIMP-2013

2 серпня 2013 року в залі засідань Вченої Ради Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” відбулася урочиста церемонія відкриття Восьмої міжнародної літньої школи «Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики» (AACIMP-2013).

З вітальним словом від НТУУ «КПІ» перед слухачами і викладачами школи виступив проректор з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) професор Олексій Новіков. Короткий огляд досягнень Школи за вісім років зробив голова Наукового товариства студентів та аспірантів НТУУ «КПІ» (НТСА КПІ) Олексій Пасічний. Учасників привітали: Іван Аржанцев – професор Московського державного університету ім. М.В.Ломоносова, професор Національного дослідницького університету «Вища школа економіки» (Москва, Росія); Герхард-Вільгельм Вебер – професор Середньо-Східного технічного університету (Анкара, Туреччина); Геннадій Цимбалюк – професор Університету штату Джорджія (Атланта, США); Костянтин Третьяков – дослідник з Тартуського університету (Тарту, Естонія).

Літня школа AACIMP – це науково-освітній проект, який впродовж восьми років успішно реалізується Науковим товариством студентів та аспірантів Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (НТСА КПІ).
Для студентів участь у Літній школі AACIMP-2013 – це чудова можливість не лише відпочити, але й здобути нові знання та навички і познайомитися з однолітками, які розділяють їхні наукові уподобання і захоплення. А ще – отримати нагоду особисто поспілкуватися з провідними вченими й фахівцями з різних країн. Тому щороку кількість учасників Літньої школи НТУУ «КПІ» зростає. Цього року в роботі Літньої школи беруть участь 75 студентів з 28 країн світу.

Літня Школа AACIMP працює у форматі традиційної школи - протягом двох тижнів учасники відвідують різноманітні заняття - лекції, практики, семінари, кожне з яких триває 45-50 хвилин. Варто додати, що академічна частина проекту також передбачає участь у пленарних лекціях, круглих столах та навчальних екскурсіях до різноманітних лабораторій, інститутів та клінік. Причому лекції студентам читають відомі викладачі й дослідники з України, США, Росії, Німеччини, Австрії, Австралії, Франції, Іспанії, Туреччини, Естонії та інших країн. Усього ж зі слухачами Літньої школи працюватимуть 30 викладачів з 10 країн світу.

Цьогорічна програма Літньої школи представлена такими паралельними напрямами-стрімами:

– Дослідження операцій (застосування системного підходу і використання математичних моделей у фінансах та бізнесі, державному управлінні та суспільному розвитку);

– Нейронауки (від моделювання нейронних популяцій до дослідження процесів пізнання та соціальної поведінки з точки зору такого моделювання, а також інформація, необхідна для розуміння біологічних засад змодельованих процесів).

– Прикладні комп’ютерні науки (учасники цього стріму, до речі, не лише займатимуться теорією, але й будуватимуть робота, який зможе досліджувати місцевість, побудувати власну карту, і переходитиме від однієї заданої точки до іншої. Остаточні випробовування робота проводитимуться в парку КПІ).

Проте літо – це, все ж таки, літо – пора нових вражень і відпочинку. Тож, окрім навчальної програми, Літня школа вже традиційно пропонує своїм учасникам багату на заходи та цікаві події культурну програму: знайомство з Києвом, квести, кіноклуб, вечори різноманітних ігор, екскурсії та багато іншого.

2013.08.02 AACIMP-2013: З вітальним словом виступив проректор з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток)
Дата події