Наприкінці вересня до нашого університету звернувся авторський колектив з м. Дніпропетровська з проханням висловити свою думку щодо їх спільної роботи та в разі позитивної оцінки підтримати роботу при висуненні її на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки. У складі авторів – М.В.Поляков, Є.О.Джур, Ю.Д.Шептун, Т.А.Манько, А.Ф.Санін, О.Є.Джур, Є.Ю.Ніколенко, В.В.Хуторний, О.В.Кулик. Це – співробітники Дніпропетровського національного університету України (ДНУ) та Національного центру аерокосмічної освіти молоді (НЦАОМ), які узагальнили свій багаторічний науковий та виробничий досвід та випустили комплект підручників “Герметичність в ракетно-космічній техніці”, “Твердопаливні ракетні двигуни. Матеріали і технології”, “Розвиток ракетно-космічної техніки в Україні”, “Полімерні композиційні матеріали в ракетно-космічній техніці”, “Технологія виробництва ракетно-космічних літальних апаратів”, “Ракети-носії і космічні ступені ракет як об’єкти керування”.

30 вересня в аудиторії ім. М.А. Павловського відбулося обговорення книг, в якому взяли участь викладачі, наукові співробітники та студенти ФАКС. Перед присутніми виступили представники авторського колективу – генеральний директор НЦАОМ В.В.Хуторний та його заступник доцент ДНУ О.В.Кулик. Обговорення виявило велику зацікавленість присутніх представленою роботою.

5 жовтня на засіданні Вченої ради НТУУ “КПІ” декан ФАКС проф. О.В.Збруцький доповів про результати обговорення на факультеті. Він наголосив, що багатогранність і перевага комплекту підручників полягає в тому, що авторами не тільки представлений унікальний теоретичний матеріал, але й розглянута його практична реалізація в проектуванні й на виробництві. Підручники з означеного комплекту органічно поєднують високий науковий рівень з доступністю викладення матеріалу, що підтверджує практика їх використання в НТУУ “КПІ”.

Члени Вченої ради одностайно підтримали пропозицію проф. О.В.Збруцького про висунення роботи на здобуття Державної премії України.

Удачі Вам, колеги!

В.М.Федоров, доцент кафедри теоретичної механіки