З 5 по 7 грудня 2008 року відбувся турнір зі стрільби з лука у місті Радзиміні (Польша), у якому брали участь 19 спортсменів з України. Серед них олімпійський чемпіон Віктор Рубан, члени збірної України зі стрільби з лука Т.Дорхова, О.Сердюк та представники стрільби з блочного лука: Д. Львовський та студенти НТУУ «КПІ» Софія Мельник (ФММ), Ілля Ізотов (ФІОТ), Цезарій Жидецький (ФММ) – члени молодіжної збірної м. Києва.

За правилами турніру команда з 3-4 осіб, незалежно від статі та віку, має стріляти цілу добу. До нашої команди входили Софія Мельник, Юлія Москаленко та Ілля Ізотов. Ми змагалися з польськими та українськими командами. Турнір, звісно, був важким фізично та психологічно, але командний дух та прагнення до перемоги підтримували наших спортсменів. Ми намагалися показати найкращі наші результати. В напруженій спортивній боротьбі ми зайняли 3-тє місце і стали бронзовими призерами міжнародних змагань.

Усі спортсмени залишились дуже задоволеними організацією цього заходу і мають найкращі враження від турніру та бажання повернутись наступного року. До того ж, на закритті турніру мер міста оповістив, що готовий збільшити призовий фонд з 6000 злотих до 20000 злотих (1дол.=3 зл.).

Висловлюємо щиру подяку та привітання тренеру зі стрільби з лука в НТУУ «КПІ» О. Дьяковій, яка підготувала нашу команду до турніру, та заст. декана ФММ М.А.Чайковській за дозвіл поїхати на змагання та спонукання до перемоги!