Котрий рік поспіль студенти-політехніки презентують свої таланти у співаній поезії – так називають рух пісенно-поетичної творчості, відомий як авторська пісня. 23 жовтня у Малому залі ЦКМ НТУУ «КПІ» пройшов конкурс авторської та бардівської пісні “Наше літо – 2008”.

Відомо, що написання пісень, зрозумілих і цікавих слухачам, вимагає від автора величезної роботи не лише в аналізі спостережень за навколишнім світом, а й над самим собою! Тоді самодіяльні твори розчулюють серце, непристосоване до мегаполісу, наповнюють його хвилюванням, змушують звучати найпотаємніші струни душі!..

Того вечора свої пісенні витвори демонстрували солісти, дуети та гурти. До складу журі ввійшли люди, які творили історію авторської пісні в Україні, – Аркадій Олександрович Голубицький та Микола Володимирович Чернявський. А також представники Київської політехніки – В.П.Пушкін, лауреат конкурсів авторської пісні та художній керівник галереї клубу «ЕХО»; Р.І.Пашов, начальник відділу організації роботи зі студентами департаменту навчально-виховної роботи.

Задоволення від конкурсу отримали і слухачі, і учасники, і, сподіваємось, журі, яке у підсумку і винесло своє рішення. Тож у номінації «Краща авторська пісня серед солістів» кращими стали Антон Аврамчук (ММІ) з піснею «Раненная птица»; Кирило Бажин (ТЕФ) з піснею «Апрель»; Катерина Карпушкіна (ВПІ). У номінації «Краща авторська пісня серед гуртів та дуетів» перемогли: дует «Експансія» у складі Георгія Торяника (ХТФ) та Єгора Михайлика (ХТФ) з піснею «Спогади»; гурт «Ексцентриситет» у складі Івана Волокіти (ФЕЛ), Євгена Софійчука (ФЕЛ), Олександра Королька, Марини Ганоцької з піснею «Зона безответственности»; гурт «Стрінгі» у складі Іллі Дриги, Олексія Приходька, Дмитра Урсула, Іллі Худякова (усі з ММІ). Усі учасники отримали подяки за участь у конкурсі.

Від імені студентів НТУУ «КПІ» хочеться висловити велику подяку організаторам конкурсу – Марії Михайлівні Стасенко (заступнику директора студмістечка з соціально-виховної роботи) та Валентині Володимирівні Зарудній (соціальному працівнику-вихователю гуртожитку №7). А ще хочу побажати читачам уміння професійно слухати тих, хто співає. Професійний слухач у нашому середовищі – явище рідкісне, його теж потрібно виховувати, і тоді по-новому зазвучить пісенний зв'язок автора і слухача.

Рита Засєкіна, студентка ФЕЛ

Дата події