Ви є тут

Іваненко Віктор Іванович. ВІТАЄМО!


Іваненко Віктор Іванович

Майбутній професор кафедри математичного моделювання економічних систем народився у 1928 році в м. Києві.

Закінчив Київський політехнічний інститут у 1951 р., де навчався на електротехнічному факультеті за спеціальністю “Автоматика і телемеханіка”.

У 1956 р. отримав учений ступінь кандидата технічних наук, а в 1968 р. – учений ступінь доктора технічних наук. У 1996 р. заснував кафедру математичного моделювання економічних систем. Працював в Інституті електротехніки НАН України, Інституті кібернетики НАН України, з 1996 року працює в НТУУ “КПІ”.

Сьогодні Віктор Іванович читає такі курси: “Теорія та системи прийняття рішень”; “Теорія та системи керування”; “Системний аналіз”. Серед основних досягнень – 150 статей, 5 підручників та монографій. Під керівництвом В.І.Іваненка підготовлено чимало висококваліфікованих випускників інституту, які займають керівні посади в науково-дослідних інститутах України. Він підготував 45 кандидатів та 11 докторів наук, серед яких Л.Майборода, Ю.Василенко, О.Радзієвський, С.Левков, П.Левковець, В.Лопін, Г.Хамітов, В.Мельник, М.Андреєв, В.Лабковський, А.Габелая, І.Зорич.

Автор: Колектив кафедри ММЕС щиро вітає Віктора Івановича з ювілеєм і зичить йому здоров’я, довголіття та творчої наснаги.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій