Ви є тут

Весняний відпочинок - туристична поїздка Східним Кримом


Україна. Східний Крим

На травневі свята група співробітників університету здійснила туристичну поїздку Східним Кримом. Екскурсанти відвідали Судакську фортецю – пам’ятку оборонного зодчества, Новий Світ – ботанічний заказник з чудовими бухтами – Зеленою, Синьою, Голубою, Царським пляжем і ялівцевим гаєм.

Вони побували в музеї основоположника виробництва шампанських вин у Криму та Росії князя Л.С.Голицина й відвідали дегустацію. А ще випробували свою спритність та витривалість, мандруючи Голицинською стежкою і схилами гори Караул-Оба. Їх зусилля було винагороджено прекрасними гірськими та прибережними краєвидами. А кількість позитивних емоцій після кінної прогулянки лісом, наповненим пташиним співом та квітковим ароматом, важко піддавалася вимірюванню.

Програма відпочинку була надзвичайно насиченою: і морська прогулянка до Коктебеля, і відвідання карстових печер, і знаменитих підвалів Архедерессе, де витримують відомі вина “Чорний доктор”, “Чорний полковник” та інші. Запам’яталося також відвідання Топловського жіночого монастиря та купалень з цілющою водою.

Екскурсанти вдячні організаторам поїздки та висловлюють побажання організовувати такі заходи частіше.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій