Ви є тут

Відкрито виставку 2-ї частини мистецького конкурсу “Таланти – КПІ 2008”


2008.03.27 Відкрито виставку 2-ї частини мистецького конкурсу

27 березня у виставковій залі 7-го корпусу відбулося урочисте відкриття 2-ї частини мистецької виставки “Таланти – КПІ”, де представлено фотографії та роботи з комп’ютерної графіки. У цьому році в конкурсі взяли участь 68 учасників (58 студентів та 10 викладачів і співробітників), які представили понад 700 своїх робіт. Роботи приймалися за темами: “Види КПІ”, “Світ навколо нас” та “Студентське життя”.

Відкрив виставку заступник проректора, керівник управління міжнародних зв’язків проф. Б.А.Циганок. Він привітав усіх учасників виставки та наголосив на великому значенні естетичного виховання студентів саме нашого технічного вузу. Почесним гостем відкриття виставки був Посол Південно-Африканської Республіки в Україні Франсуа Хентшель.

У наш час є можливості багато мандрувати і на згадку робити фотографії, і на нашій виставці таких робіт дуже багато. На більшості знімків – ландшафти, квіти, звірі та люди. Цього року більше, ніж минулого, представлено робіт з видами КПІ та зі студентського життя. Значно більше, ніж торік, – з комп’ютерної графіки.

Тепер слово за журі конкурсу, яке визначить переможців, і ми урочисто нагородимо їх на закритті виставки, яке відбудеться 24 квітня. А поки триває ця чудова виставка, ми сподіваємось, що всі охочі зможуть відвідати її.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій