Ви є тут

Молодь проти СНІДу


2008.01.24 нагородження переможців конкурсу

Проблема боротьби зі СНІДом останнім часом гостро постала перед людством. Щодня від синдрому набутого імунодефіциту помирають тисячі людей. Ця хвороба розповсюджується надзвичайно швидкими темпами. З метою посилення боротьби з цією страшною недугою Організація Об’єднаних Націй оголосила 1 грудня Всесвітнім днем боротьби з ВІЛ/CНІД.

До цієї дати в різних країнах світу приурочені всілякі акцїі, метою яких є не тільки покращення життя тих, хто живе з ВІЛ, а й запобігання подальшому розповсюдженню вірусу. В Україні проблемами ВІЛ/СНІД переймаються не тільки медики, соціальні працівники та чиновники, професійний обов’язок яких – боротися з ВІЛ/СНІД, а й молодь, на перший погляд далека від цих проблем.

До Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом Молодіжний клуб “Дискусія ТАБУ” за підтримки Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА провів у засобах масової інформації конкурс. Серед переможців конкурсу були й студенти “КПІ”: Заєць Юлія, Любінець Максим, Свічкаренко Віктор. 24 січня відбулося нагородження переможців, та урочистий концерт, де звучали авторські пісні відомих київських бардів.

Feb 11, 2008 || Автор: Інф. “КП”

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій