У виставковій залі ім. В.Кушніра ФС відбулася виставка фотографій Леоніда Луб’янова, старшого наукового співробітника науково-дослідної лабораторії акустоелектроніки ФМФ, ветерана КПІ, який працює тут уже сорок років.

Фотомитець розповідає: “Фотографуванням я захопився ще у шкільні роки, це давало можливість зупинити миттєву красу природи й оптимістично сприймати життя”. Такому світосприйняттю відповідала і назва виставки – “Життя чудове і дивовижне”. Представлені фото донесли до глядачів красу і тепло буденних речей, на які у швидкоплинному повсякденні не звертаємо увагу.

Це мотиви природи – сонячного неба, рослин і тварин, які оточують дачу фотохудожника в Тетереві. Запам’яталася серія “Моє дерево у різні пори року”. Голова Київського клубу фотомитців-аматорів Василь Островий, відвідавши виставку, зробив запис: “Вдалий фотознімок – це як ще одне віконце, відкрите в навколишній світ. Творча людина завжди живе в гармонії з природою і з любов’ю до своєї землі”.

Донька Леоніда Луб’янова філософськи сформулювала творче кредо батька: “Життя хоч і складне, але дещо нас печалить своєю монотонністю і передбачуваністю. Щодня ми йдемо однією й тією ж доріжкою. Боячись спіткнутися, дивимося під ноги. І не вистачає ні часу, ні сил, щоб оглянутися навколо і помітити, який чудовий цей світ. Тож дуже відрадно, що творчі люди бачать прекрасне і діляться ним з оточуючими. Для цього музиканту потрібен його інструмент, художнику – фарби і пензлі, а фізику – фотоапарат. Дивіться і насолоджуйтесь. Життя чудове і дивовижне”.

Як сказав поет, “мить між минулим і майбутнім і називається життям”. Тож панове студенти, не розлучайтеся з фотокамерами. Хай життя закарбовується і продовжується у ваших світлинах.

Г.Ю.Марченко, завідувач лабораторії естетики ФС