30 листопада в Малому залі НТУУ “КПІ” пройшов конкурс ведучих “Імпровіз”. Цей захід цікавий уже тим, що його ведучі є одночасно й учасниками конкурсу, і його ведучими (даруйте за каламбур).

У конкурсі взяли участь 14 хлопців та дівчат нашого університету. Вік та “ведучий” досвід учасників не мали значення: були тут як першокурсники, так і “без 5 хвилин” випускники. Головне – бажання активних і творчих студентів НТУУ “КПІ” спробувати себе в новому амплуа, полоскотати нерви на сцені, переборюючи страх перед аудиторією (який, певне, живе в кожному з нас), врешті-решт познайомитися з цікавими людьми та отримати яскраві враження.

У першому конкурсі “Візитка” учасники за дві хвилини мали максимально цікаво і швидко розповісти про себе, коханих. У кожного була своя стратегія і стиль “виконання”: більшість розповідали текст-заготівку, в якому описували свої захоплення чи особливості характеру, а дехто римував ці тексти чи висловлював себе через музику. Так, Таня Кармадонова (ФС) співала пісню, Марина Рясна (ММІ) читала власного вірша, а Андрій Король (ІЕЕ) вирішив бути лаконічним і після ефектного виходу з гітарою та першого акорду… лише назвав своє ім’я. Окрім того, кожен учасник після свого міні-монологу представляв наступну ведучу (ведучого).

Наступний конкурс – відповіді на питання, які учасники “тягнули” зі столу журі. “Чи є життя на Марсі?”, “Ваша формула щастя?”, “Як боротися зі шкідливими звичками?”, “Чим КПІ відрізняється від інших вузів?” і т. д. Хлопці й дівчата помітно хвилювалися, відповідаючи на запитання, проте загалом трималися добре, а вболівальники їх підтримували оплесками.

В останньому конкурсі ведучі мали показати свої “командні” здібності в парі, імітуючи ведення певної теле-, радіо- чи будь-якої іншої програми. Були тут і “Танці з зірками”, і “Хата-2” (пародія на нескінченне реаліті-шоу “Дім-2”), і теленовини, і ді-джеї з FM-радіо, і шоу “Остання гривня” (кумедна версія програми “Перший мільйон”), були навіть футбольні коментатори. Учасники продемонстрували акторські якості, майже професійну дикцію, вміння працювати з партнером, і, звичайно ж, фантазію при підготовці завдання.

Наостанок учасники гуртом заспівали пісню, присвячену конкурсу, після чого журі пішло радитися.

Старання ведучих оцінювали: голова журі Валентина Андріївна Руденко – директор Центру культури та мистецтв НТУУ “КПІ”, Ростислав Іванович Пашов – начальник відділу організації роботи зі студентами, Ганна Валеріївна Крижевич – зав. відділу по роботі зі студентами, Зося Вадимівна Красовська – знавець ораторського мистецтва.

Ось результати конкурсу: титул “Голос факультету” отримала Людмила Дятел (ВПІ), “Найкраща імпровізація” була в Андрія Короля (ФЕЛ), кращою парою визнано “радіоведучих” Людмилу Дятел та Катерину Лиманську (ЗФ). Третє місце посіла Олеся Артеменко (ПБФ), срібло – у Романа Стариченка (ЗФ), а переможцем названо Катерину Лиманську.

Окрім того, всі учасники отримали грамоти та подарунки за участь у конкурсі. Це Максим Шепель (ФМФ), Катерина Гордєєва (ФС), Микола Масник (ІЕЕ), Наталія Козлова (ІЕЕ), Роман Кудрявцев (ФЕЛ), Тетяна Кармадонова (ФС), Кирило Сидорчук (ФМФ), Марина Рясна (ММІ) та Сергій Кононір (ІХФ).

Новоспечені ведучі подякували режисеру цього заходу – директору Малого залу НТУУ “КПІ” Ірині Ласьковій, звукорежисеру Павлу Бойку, журі та всім, хто прийшов за них вболівати.

Вітаємо переможців і ми. Талановиті люди – творчі в усьому. В цьому ми пересвідчились ще раз на конкурсі “Імпровіз”. Сподіваємося, ці креативні капеішники відкриють у собі ще не один талант, а розкрити їх допоможе Центр культури та мистецтв нашого університету.

Nov 26, 2007 || Автор: Майя Заховайко