Нещодавно у Коломиї, що на Івано-Франківщині, пройшов чемпіонат України з пауерліфтингу серед команд ВНЗ.

У перший день змагань Ігор Бродовський (ФЕА, гр.ЕМ-11) з результатом 700 кг в триборстві (присідання – 270 кг; жим лежачи – 195 кг; станова тяга – 235 кг) став чемпіоном України серед студентів! Його найближчий переслідувач набрав у сумі 690 кг. Ігор Бродовський також став срібним призером за формулою Вілкса – співвідношення власної ваги спортсмена до ваги, яку він підняв.

У другий день змагань Максим Сторожишин (ТЕФ, гр. ТЯ-21) завоював третє місце у ваговій категорії до 110 кг (сума триборства – 645 кг), а Олександр Павленко (ФЕА, гр.ЕТ-21) з сумою триборства 620 кг посів шосте місце в категорії до 100 кг.

У підсумку команда нашого університету – у складі 3-х спортсменів – зайняла 8 командне місце з 24 загальної кількості команд. На жаль, через хвороби та травми троє членів збірної КПІ не змогли взяти участь у змаганнях. Можна тільки здогадуватись, яким міг би бути результат, якби наша команда виступила у повному складі.

Автор: Інф. студентського профкому