Уже вдруге кафедра технології електрохімічних виробництв хіміко-технологічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського провела (з 17 по 19 квітня) Всеукраїнську студентську олімпіаду "Електрохімічні технології неорганічних і органічних матеріалів". У ній взяли участь 17 студентів з п'яти університетів України (Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Український державний хіміко-технологічний університет (м. Дніпро), Київський національний університет технологій та дизайну, Хмельницький національний університет).

Під час виконання конкурсних робіт учасники мали продемонструвати і теоретичні знання, і практичні вміння. Завдання охоплювали кілька розділів електрохімії: "Теоретична електрохімія" (термодинаміка розчинів, кінетика, термодинаміка гальванічних елементів), "Технічна електрохімія" (електросинтез неорганічних речовин, гальванотехніка, гідроелектрометалургія, електрохімічна екологія), "Хімічні джерела струму", "Корозія".

За результатами тригодинної наполегливої роботи найкращою командою визнані електрохіміки КПІ ім. Ігоря Сікорського: Сергій Мигас, Сергій Брайченко, Олег Кузьменко та Олександр Матвєєв. Сергій Мигас посів перше місце в загальному рейтингу учасників, виборов диплом І ступеня та беззаперечну перемогу КПІшних електрохіміків в Україні! Вітаємо переможців та висловлюємо величезну подяку трудовому колективу кафедри технології електрохімічних виробництв (особливо завідувачу д.т.н., проф. О.В.Лінючевій та тренеру команди к.т.н., ас. Г.С.Васильєву) за наполегливу працю і професіоналізм!

Ю.С. Мірошниченко,к.т.н., доц. ХТФ
На фото: Доц. О.В.Косогін, проф.О.В.Лінючева - команда електрохіміків КПІ ім. Ігоря Сікорського О. Матвєєв, С. Мигас, С.Брайченко, О.Кузьменко