Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Гела Думбадзе 21 березня прочитав лекцію для студентів, аспірантів і викладачів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Його візит було приурочено до 100-ліття встановлення дипломатичних відносин між Україною та Грузією.

Отож у своїй лекції Посол Грузії торкнувся питань багаторічних стосунків між нашими народами, історія яких сягає сивої давнини, і, звичайно, того, що нас об’єднує. А ще він говорив про роль молоді у світовій політиці, результати співпраці Грузії та України у багатьох сферах за час незалежності нашої країни, про те, що робити студенту після закінчення університету та відповів на запитання учасників зустрічі.