14 березня 2018 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Хімія" серед студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського. В олімпіаді взяли участь 63 студенти, які представляли ХТФ, ІХФ, ФБТ, ФБМІ, ІПСА, ІЕЕ.

Завдання олімпіади включали 9 задач із загальної, неорганічної, органічної, фізичної, колоїдної, аналітичної хімії та загальної хімічної технології.

Переможцями стали:

Серед студентів, що мають великий обсяг годин вивчення хімічних дисциплін:

1-ше місце – Андрій Шендрік, ХТФ, ІVкурс, гр.ХД-41; 2-ге місце – Дмитро Яворський, ХТФ, І курс, гр.ХН-72; 3-тє місце – Тимур Пуховий, ХТФ, І курс, гр.ХО-71.

Серед інших студентів:

1-ше місце – Іван Крохальов, ІПСА, І курс, гр.КА-71; 2-ге місце – Андрій Горобець, ІЕЕ, І курс, гр.ОА-71; 3-тє місце – Катерина Сенькова, ІХФ, ІV курс, гр.ЛЕ-41.

Вітаємо переможців!

Ірина Лісовська, доцент кафедри загальної та неорганічної хімії, відповідальна за проведення олімпіади