Вибори нових дійсних членів (академіків) і член-кореспондентів Національної академії наук України відбулися на сесії Загальних зборів Національної академії наук України 7 березня 2018 року.

Вітаємо з обранням член-кореспондентами Національної академії наук України заступника директора з наукової роботи ННК «Інститут прикладного системного аналізу» КПІ ім. Ігоря Сікорського, доктора технічних наук, кандидата фізико-математичних наук, професора Наталію Дмитрівну Панкратову (Відділення інформатики), завідувача кафедри математичних методів захисту інформації Фізико-технічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського, доктора фізико-математичних наук, професора Михайла Миколайовича Савчука (Відділення інформатики) та завідувача кафедри відновлювальних джерел енергії факультету електроенерготехніки та автоматики,  директора Інституту відновлювальної енергії України, доктора технічних наук, професора Степана Олександровича Кудрю (Відділення фізико-технічних проблем енергетики).

З обранням дійсним членом (академіком) Національної академії наук України вітаємо також члена Наглядової ради КПІ ім. Ігоря Сікорського, почесного доктора КПІ ім. Ігоря Сікорського, президента Малої академії наук України, директора Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України Станіслава Олексійовича Довгого (Відділення наук про Землю).