16 січня КПІ імені Ігоря Сікорського відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу.

Очільник дипломатичного представництва Південної Кореї зустрівся з керівництвом університету. Участь у зустрічі взяли ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Згуровський, проректор з міжнародних зв’язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, генеральний директор Наукового парку «Київська політехніка» Володимир Гнат, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності Департаменту міжнародного співробітництва університету Андрій Шишолін та інші.

Учасники зустрічі обговорили питання втілення у життя напрацювань П’ятого економічного форуму «Україна-Корея» щодо зміцнення зв’язків між представниками бізнесу, освіти і науки України й Південної Кореї та механізми їх імплементації. Нагадаємо, цій форум відбувся в КПІ імені Ігоря Сікорського влітку минулого року. На форумі були намічені магістральні напрями такого співробітництва. Одним із пріоритетних визначено партнерство в галузі науки, освіти та високих технологій. Як ще раз наголосили учасники зустрічі, містком для розширення співробітництва має стати Українсько-Корейський центр у галузі освіти, науки та інновацій, що за ініціативою посла Республіки Корея Лі Янг Гу буде створено в КПІ ім. Ігоря Сікорського на базі Українсько-Корейського ІТ-центру. Одним із ключових завдань обох сторін має стати створення постійної платформи Форуму, яка залучатиме до співпраці конкретні підприємства та університети обох країн. Платформи, відкритої для будь-яких бізнес-структур і наукових організацій України та Південної Кореї, які хотіли б співпрацювати. Насамкінець було досягнуто домовленостей, що проект концепції діяльності такої платформи буде розроблено фахівцями КПІ імені Ігоря Сікорського і передано корейській стороні для доопрацювання, узгодження і подальшого відображення в тексті великої рамкової угоди, що її мають підписати зацікавлені сторони, і яка стане нормативним підґрунтям для розширення співробітництва.