6 листопада, в день 74-ї річниці вигнання нацистів з міста Києва в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулися заходи щодо вшанування політехніків, які загинули у роки Другої світової війни.

У 1943 році в ході Київської наступальної операції було розбито 15 німецьких дивізій.Київське угрупування противника було розгромлене. 6 листопада 1943 року нацистських окупантів було вигнано зі столиці Української РСР. У цьому районі було створено стратегічний плацдарм, який відіграв важливу роль у боях за Правобережну Україну.

За даними історичних досліджень, свої життя у битві за Київ віддали майже 500 тисяч осіб. Серед них було 45 київських політехніків. А всього життям за травневу Перемогу 45-го заплатили 163 студента, викладача і працівника КПІ.

У меморіальних заходах з покладанням квітів до монументу загиблим політехнікам узяли участь очільники університету, його студенти, курсанти Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського та співробітники.