Вітаємо іменних стипендіатів 2017 року

За сумлінне навчання, науковий пошук та активну громадянську позицію кращих студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського удостоєно іменних стипендій.

Відповідно до наказу МОН України від 25.10.2017 р. №1422 "Про призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам закладів вищої освіти на 2017/2018 навчальний рік" наступним студентам КПІ ім. Ігоря Сікорського призначено іменні стипендії Верховної Ради України:

• Брожку Олексію Олександровичу, ФММ;
  • Волощук Марії Григорівні, ІХФ;
  • Краснощок Аліні Олександрівні, ФММ;
  • Романовій Дар'ї Павлівні, ТЕФ.

Стипендія призначається на навчальний рік у розмірі 2300 грн.

Відповідно до наказу МОН України від 25.10.2017 р. №1423 "Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на І семестр 2017/2018 навчального року" наступним студентам КПІ ім. Ігоря Сікорського призначено академічні стипендії Президента України:

• Башкіній Анастасії Сергіївні, ФММ;
  • Гришко Альоні Сергіївні, ФСП;
  • Кубах Поліні Сергіївні, ФММ;
  • Носовській Олені Юріївні, ХТФ;
  • Шакун Анастасії Сергіївні, ХТФ.

Стипендія призначається на навчальний семестр у розмірі 2300 грн.

Крім того, 11 студентів першого курсу будуть отримувати стипендію Президента України як переможці всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Вітаємо іменних стипендіатів. Хай ця відзнака не лише зробить вагомішим ваш гаманець, а й послужить стимулом для подальших успіхів.

Інф. ДНВР