За сумлінне навчання, науковий пошук та активну громадянську позицію кращих студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського удостоєно іменних стипендій.

Відповідно до наказу МОН України від 25.10.2017 р. №1422 "Про призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам закладів вищої освіти на 2017/2018 навчальний рік" наступним студентам КПІ ім. Ігоря Сікорського призначено іменні стипендії Верховної Ради України:

• Брожку Олексію Олександровичу, ФММ;
  • Волощук Марії Григорівні, ІХФ;
  • Краснощок Аліні Олександрівні, ФММ;
  • Романовій Дар'ї Павлівні, ТЕФ.

Стипендія призначається на навчальний рік у розмірі 2300 грн.

Відповідно до наказу МОН України від 25.10.2017 р. №1423 "Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на І семестр 2017/2018 навчального року" наступним студентам КПІ ім. Ігоря Сікорського призначено академічні стипендії Президента України:

• Башкіній Анастасії Сергіївні, ФММ;
  • Гришко Альоні Сергіївні, ФСП;
  • Кубах Поліні Сергіївні, ФММ;
  • Носовській Олені Юріївні, ХТФ;
  • Шакун Анастасії Сергіївні, ХТФ.

Стипендія призначається на навчальний семестр у розмірі 2300 грн.

Крім того, 11 студентів першого курсу будуть отримувати стипендію Президента України як переможці всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Вітаємо іменних стипендіатів. Хай ця відзнака не лише зробить вагомішим ваш гаманець, а й послужить стимулом для подальших успіхів.

Інф. ДНВР