Візит делегації Технологічного університету Цілу

2017.09.21 Візит делегації Технологічного університету Цілу

21 вересня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація Технологічного університету Цілу (Китайська Народна Республіка).

Делегацію очолював генеральний директор Ради університету Чжанг Шичан. До її складу також входили директор департаменту зв’язків з громадськістю Чжанг Іганг, декан Школи електротехніки університету Ванг Ренрен, професор Школи інформаційних технологій універистету Ма Бін та директор міжнародного офісу Чженг Чжонг.

Гості зустрілися з представниками адміністрації КПІ ім. Ігоря Сікорського, Після проведення презентацій обох університетів учасники зустрічі обговорили питання двосторонньої співпраці. З боку КПІ ім. Ігоря Сікорського участь в обговоренні взяли заступник проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Євген Поліщук, завідувач кафедри автоматизації проектування енергетичних процесів та систем теплоенергетичного факультету Олександр Коваль, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності Андрій Шишолін.