У КПІ ім. Ігоря Сікорського 18–19 травня 2017 року пройшла VII науково-практична конференція «Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації Української держави». У конференції взяли участь 170 учасників, серед яких представники з України, Естонії, Польщі, Азербайджану, Білорусі.

Пленарне засідання конференції відбувалося в Залі №1 Науково-технічної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського, а секційні засідання – на Факультеті соціології і права в навчальному корпусі №19.

Також в межах конференції відбулися круглі столи та майстер-класи.

Зокрема відбувся круглий стіл на тему «Зовнішнє незалежне оцінювання для вступу до магістратури на спеціальність 081 – Право» (інформація про вступ до магістратури за посиланням.

Окрім того, в межах конференції відбулося перше засідання Юридичного клубу Факультету соціології і права, що має на меті організувати спілкування студентів із юристами-практиками. Засідання пройшло в форматі майстер-класу «Практика підготовки господарських договорів та організації роботи з клієнтами» (інформація на сайті кафедри господарського та адміністративного права за посиланням.

[18-19.05.2017, заявка та тези до 23.04.2017] Конференція "Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації Української держави”

Шановні науковці, юристи-практики, аспіранти та студенти! Запрошуємо вас до участі у VII Міжнародній науково-практичній конференції "Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації Української держави”.

Конференція буде працювати за секціями:

• Секція №1. Теоретичні та конституційно-правові проблеми регулювання суспільних відносин
  • Секція №2. Актуальні проблеми адміністративного, трудового та фінансового права
  • Секція №3. Кримінальне право і кримінологія
  • Секція №4. Інформаційне право. Право інтелектуальної власності
  • Секція №5. Проблеми цивільного і господарського права та господарського процесу
  • Секція №6. Кримінальний процес, криміналістика та судова експертиза
  • Секція №7. Трансформація правових засад публічного управління та адміністрування
  • Секція №8. Міжнародне приватне і публічне право та процес. Цивільний процес. Проблеми захисту житлових прав

Для участі у конференції необхідно до 23 квітня 2017 року включно за електронною адресою pravo_conference2015@ukr.net надіслати одночасно в електронному варіанті:

• заявку на участь в конференції (див. вимоги);
  • тези доповіді (див. вимоги до оформлення);
  • для студентів – рецензію або відгук наукового керівника із рекомендацією тез до публікації

За результатами конференції буде опубліковано збірник матеріалів. Докладна інформація на сайті Кафедри господарського та адміністративного права