Юні грації з ФБМІ, ФМФ, ФЛ, ХТФ, ФММ, ФЕЛ, ІТС, ФАКС, ФТІ, ФІОТ, ФСП, ВПІ, ІПСА, ФБТ, ІЕЕ, РТФ, ЗФ, ТЕФ – загалом близько 70 студенток – 12 квітня 2017 р. взяли участь у змаганнях з шейпінгу за програмою Спартакіади КПІ ім. Ігоря Сікорського. Основна мета змагань – популяризація спорту та здорового способу життя.

Уболівальники гаряче підтримували своїх спортсменок, оплесками вітаючи найбільш ефектні виступи. За вердиктом журі, перше місце посів ВПІ, набравши 228 балів; друге – ФММ (76 балів), третє – ІТС (61 бал), четверте – ФІОТ  (55 балів), за ними йдуть: ФТІ (36 балів), ФСП (35 балів), ФЛ  (34,5 бала), ФБМІ (30 балів), ФМФ (30 балів), ФБТ (19,5 бала), ІПСА (18 балів), ФЕЛ (15 балів), ФАКС (12 балів), ІЕЕ (12 балів), ТЕФ (12 балів), ХТФ (6 балів), РТФ (2 бали), ЗФ (1 бал).

У сольних виступах особливо відзначилися студентки: С.Лупаненко (ІПСА) – 1-ше місце, Н.Денисенко (ФБТ) – 2-ге місце, К.Медведюк (ФАКС) та Є.Спасова (ІЕЕ) – 3-тє місце.

Результати командних виступів (у складі 2-3 учасниць): студентки ФММ О.Ходюк, А.Агапова – 1-ше місце; студентки ФМФ І.Мізюнська, Л.Владика – 2-ге місце; 3-тє місце з однаковою кількістю балів посіли команди ФТІ (Ю.Саук, К.Рішко, Н.Самара) та ВПІ (Є.Степко, О.Галілейська).

Переможці командних виступів (у складі 5-6 учасниць): студентки ВПІ І.Губенко, М.Дроботович, В.Панасюк, О.Рудіна, П.Соломка, К.Томі­на – 1-ше місце; Д.Регета, Т.Громова, Д.Куліш, Ю.Дикач, М.Іллєнок (збірна команда ФІОТ та ФБМІ) – 2-ге місце; І.Вашуленко, М.Петрик, Д.Топіха, А.Філь, Є.Чикалюк, О.Проданчук (ВПІ) – 3-тє місце.

Кожна із спортсменок сумлінно працювала над своїм виступом, доклала максимум зусиль, щоб показати свої творчі здібності і розкрити свої таланти. Усі виступи неймовірно сподобалися гостям, уболівальникам та суддям цього спортивного свята. Переможці змагань були нагороджені грамотами і медалями. У подарунок кожна учасниця отримала весняні квіти.

Висловлюємо подяку викладачам кафедри фізичного виховання за допомогу у проведенні та суддівстві змагань: А.Л.Бойко, Н.Є.Гавриловій, Т.Г.Козловій, Н.В.Іванюті, В.І.Шишацькій, Н.М.Гавриловій, І.В.Новіковій, І.Ю.Хімічу.

С.У.Шарафутдінова, Т.Г.Козлова, ст. викладачі кафедри фізичного виховання