Суботнього ранку 18 березня півтора десятка студентів ІІІ курсу Інституту спецзв'язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського займалися не притаманним їм заняттям – упорядкуванням території Національного заповідника "Софія Київська". Ця акція була організована з ініціативи Українського товариства охорони пам'яток історії і культури за погодженням з керівництвом КПІ ім. Ігоря Сікорського. Залучення студентів до прибирання території заповідника – це перший крок до налагодження постійного зв'язку студентської молоді університету та Софії Київської, який передбачає участь політехніків у запланованих спільних заходах, що відбуватимуться в заповіднику. Безпосередніми організаторами акції стали члени Товариства – Людмила Григорівна Молочна і Валентина Григорівна Рева. Слід згадати, що минулого року ці енергійні жінки вже долучали студентів КПІ до такої благородної справи, як упорядкування дільниць Лук'янівського кладовища-заповідника, на яких поховані професори і науковці університету.

Після того як студенти виконали чималий обсяг робіт на території, для них провели безкоштовну екскурсію  приміщеннями собору Святої Софії. За словами одного з її учасників, Андрія Задорожного, він сам і його товариші із задоволенням взяли участь у проведеній акції і чекатимуть нових пропозицій.