Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні та АТО

2017.02.18 Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні та АТО

18 лютого викладачі, співробітники та студенти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» вшанували пам’ять героїв Майдану та АТО і згадали трагічні події трирічної давнини.

Учасники жалобної церемонії з нагоди третіх роковин розстрілів учасників Революції Гідності на Майдані Незалежності та на вулицях Києва поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної сотні біля Храму Святителя Миколи Чудотворця й поіменно згадали сімох київських політехніків, які поклали голову за свободу Вітчизни. Це Герої України студент заочного відділення факультету соціології і права Юрій Поправка і студент заочного відділення факультету інформатики та обчислювальної техніки Сергій Бондарев, аспірант і науковий співробітник факультету електроніки Андрій Єременко, студент Механіко-машинобудівного інституту Юрій Артюх, студент зварювального факультету Вадим Жеребило, випускник Механіко-машинобудівного інституту Володимир Кочетков-Сукач і студент факультету соціології і права Владислав Дюсов.

Покладання квітів до меморіальних дошок загиблим політехнікам відбулися також у корпусах університету, де розташовано факультети, на яких вони навчалися та працювали.