25–27 жовтня в Київському палаці дітей та юнацтва за участю Міністерства освіти і науки України був проведений Восьмий міжнародний форум "Інноватика в сучасній освіті – 2016".

"Інноватика в сучасній освіті" – найбільший  в Україні представницький професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій, який з 2009 року представляє досягнення національних і закордонних навчальних закладів; експозиції виробників і постачальників навчального обладнання та технічних засобів, інноваційних програм і рішень для освіти; науково-практичні конференції, семінари, презентації з актуальних проблем сучасного розвитку освіти.

Під час проведення Міжнародного форуму був оголошений конкурс у тематичній номінації "Інновації з інтенсифікації міжнародного співробітництва у сфері освіти, науки, культури", на який було подано і матеріали, створені командою КПІ ім. Ігоря Сікорського в процесі виконання проекту Темпус IV "Біомедична інженерна освітня ініціатива Темпус в регіоні Східного Партнерства" – шифр проекту "BME-ENA" 543904-TEMPUS-1-2013-1-GR-TEMPUS-JPGR, що виконується за фінансування Європейської комісії. Науковий керівник проекту – перший проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Ю.І. Якименко, координатор проекту по Україні – доц. кафедри мікроелектроніки А.Т. Орлов. На конкурс було представлено створений у рамках проекту навчальний комплекс у складі навчального посібника "Електронні методи і засоби біомедичних вимірювань", виданий з грифом Вченої ради  КПІ ім. Ігоря Сікорського  (протокол № 6  від 16. 05. 2016 р.), та комп'ютеризований комплекс навчальної лабораторії "Біомедичні сенсори та обробка біомедичних сигналів".

Переможцем конкурсу в тематичній номінації "Інновації з інтенсифікації міжнародного співробітництва у сфері освіти, науки, культури" журі виставки визнало авторський колектив навчального комплексу у складі академіка НАН України Ю.І. Якименка, доцентів КПІ ім. Ігоря Сікорського А.Т. Орлова і В.М Співака та професора Дніпродзержинського ДТУ С.К. Мещанинова.

Переможці удостоєні Почесної нагороди лауреатів І ступеня Національного виставкового конкурсу "Видатні науково-практичні досягнення в освіті". 

 Віктор Співак, доц. кафедри звукотехніки та реєстрації інформації 

Дата події