30 червня НТУУ «КПІ» відвідали представники Міжнародної фінансової корпорації IFC, Укрексімбанку та компанії - забудовника комплексу «Sky Towers».

Корпорацію IFC представляли її директор з телекомунікацій, медіа та технологій, а також з фондів венчурних і прямих інвестицій Атул Мета, регіональний директор по країнах Європи та Центральної Азії Томаш Тельма, голова її регіонального представництва в Україні та Білорусі Руфат Алімарданов і керівник діяльності корпорації в Україні Олена Волошина. Укрексімбанк – голова його правління Олександр Гриценко. Компанію - забудовника комплексу «Sky Towers» – Олександр Левін.

Під час короткої екскурсії по університету з деякими фактами з його історії та сьогодення університету гостей його ректор академік НАН України Михайло Згуровський. Гості також оглянули експозиції Державного політехнічного музею при КПІ і його відділу авіації та космонавтики ім. Ігоря Сікорського.

Після першого знайомства учасники зустрічі обговорили з керівництвом університету та Наукового парку «Київська політехніка» питання співпраці за напрямами діяльності Наукового парку та проекту «Polyteco Science City».

З боку КПІ в обговоренні, окрім ректора, взяли участь перший проректор університету академік НАН України Юрій Якименко, проректор з наукової роботи академік НАН України Михайло Ільченко, проректор з міжнародних зв’язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, генеральний директор Наукового парку «Київська політехніка» Володимир Гнат, а також член Наглядової ради НТУУ «КПІ» директор ТОВ «Політеко Сайєнс Сіті» Богдан Андрійцев та голова експертної ради ТОВ «Політеко Сайєнс Сіті» Валентин Мужчук.

Для учасників зустрічі було проведено презентацію інноваційної системи «Polyteco Science City». Крім того, Михайло Згуровський розповів про принципи діяльності Наукового парку «Київська політехніка», роботу Стартап-школи «Sikorsky Challenge», найцікавіші проекти її кращих випускників, які отримали інвестиції як переможці фестивалю «Sikorsky Challenge», а також про науково-технічні галузі, що можуть стати локомотивами виведення української економіки з кризи, і які розвиваються в інноваційному середовищі університету.

Побачене і почуте надзвичайно зацікавило гостей, тож було прийнято рішення про продовження контактів і вивчення можливостей щодо початку співпраці за конкретними напрямами і проектами. Вони визначатимуться в ході додаткових консультацій з керівництвом Наукового парку «Київська політехніка».

Дата події