20 травня в НТУУ «КПІ» відбулися збори зі створення Наглядової ради Благодійного фонду «Національний центр Сікорського».

Участь у них взяв третій Президент України Віктор Ющенко.

Перед зборами члени ініціативної групи оглянули експозицію Відділу авіації та космонавтики ім.І.І.Сікорського Державного політехнічного музею при НТУУ «КПІ».

Участь у зборах узяли також ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський, голова правління Благодійного фонду «Національний центр Сікорського» генерал-майор Віктор Ягун, голова Правління Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Марина Антонова, виконавчий директор Благодійного фонду «Національний центр Сікорського» Марія Варченко, завідувач кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Київського національного університету імені Тараса Шевченка професор Олег Машевський, Почесний директор компанії «Carlsberg Ukraine» Юрій Задніпряний, директор Державного політехнічного музею при НТУУ «КПІ» Наталія Писаревська та інші.

Після формування Наглядової ради її члени разом учасниками зборів обговорили можливості та шляхи вирішення питання реконструкції родинної садиби Сікорських в Києві, присвоєння Міжнародному аеропорту «Бориспіль» імені Ігоря Сікорського, питання взаємодії з родиною Сікорського, яка мешкає в США, Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні тощо.

Насамкінець учасники зборів зробили колективне фото біля пам’ятника Ігорю Сікорському.