Ви є тут

Візит головного адвоката Демократичної партії США Раві Батра


2016.02.10 Візит головного адвоката Демократичної партії США Раві Батра

10 лютого НТУУ «КПІ» відвідали керівник адвокатської контори, головний адвокат Демократичної партії США Раві Батра, колишній постійний представник України в ООН, Надзвичайний та Повноважний Посол України Юрій Сергеєв і представник Фонду науково-технічного розвитку України Михайло Гойхман.

З гостями зустрілися ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський, голова Правління Фонду науково-технічного розвитку ім.В.С.Михалевича Микола Петренко, генеральний директор Наукового парку «Київська політехніка» Володимир Гнат та інші.

На початку зустрічі Раві Батра наголосив на тому, що взаємовідносини з Україною є дуже важливими для Сполучених Штатів, тому ситуація в ній постійно перебуває в полі зору Демократичної партії, і що Україна та США мають значні можливості для розширення взаємовигідної співпраці в області науки та технологій.

Михайло Згуровський розповів гостям про освітній та науковий потенціал університету. Окремо він зупинився на історичних особливостях інноваційної діяльності в КПІ, починаючи від перших років його існування і закінчуючи сьогоднішнім днем. Звичайно, особливу увагу він приділив інноваційному середовищу, створеному в КПІ, структурі та принципам роботи Наукового парку «Київська політехніка» та його проектам, насамперед – Стартап-школі й Фестивалю «Sikorsky Challenge». Розповідаючи про переможців конкурсів, які проводяться в рамках Фестивалю, ректор торкнувся питання інвестування їхніх стартапів та загальної проблеми забезпечення комерціалізації науково-технічних розробок студенів і співробітників університету.

Учасники зустрічі обговорили юридичні аспекти такої комерціалізації, питання захисту авторських прав розробників і деякі принципово важливі зміни, що їх слід внести в українське законодавство у сфері захисту інтелектуальної власності.

Насамкінець гості оглянули експозиції Державного Політехнічного музею НТУУ «КПІ» та його Відділу авіації та космонавтики ім. І.Сікорського.

На фото: Раві Батра і Михайло Згуровський у Відділі авіації та космонавтики ім. І.Сікорського

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій