Ви є тут

Моніторинг транспортування вантажів: інноваційні рішення


2015.06.12  семінар "Інноваційні рішення компанії "OVINTO" для моніторингу транспортування вантажів"

На виконання міжнародного проекту "UKRAINE"  12 червня в рамках програми Європейського Союзу "Горизонт 2020" європейська моніторингова компанія  "OVINTO" під патронатом Європейської  агенції  глобальних навігаційних  супутникових  систем  (EGNSS  Agency)  провела в НТУУ "КПІ" семінар "Інноваційні  рішення    компанії  "OVINTO"  для  моніторингу  транспортування  вантажів".

Від імені НТУУ "КПІ" учасників семінару привітав проректор університету з наукової роботи академік НАН України Михайло Ільченко.

 Програмою семінару було передбачено  обговорення сучасних тенденцій на ринку систем моніторингу перевезення вантажів, насамперед небезпечних. Учасникам було презентовано унікальне інноваційне рішення для моніторингу перевезень вантажів, що має вищу, ніж ті, що існують на ринку, точність, автономність, універсальність (за потреби воно дозволяє   встановлювати набір датчиків  для  контролю  певних параметрів). Тобто, його використання допомагає забезпечувати надійне перевезення як звичайних, так і небезпечних вантажів.

Участь у семінарі взяли міжнародні логістичні (транспортні) компанії, українські  компанії-перевізники, зокрема й перевізники  небезпечних  вантажів, регіональні перевізники, а також компанії з власним парком для залізничних перевезень. 

Інф. “КП”

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій