27-28 травня в НТУУ «КПІ» відбулася ХХ Міжнародна науково-технічна конференція «Гідроаеромеханіка в інженерній практиці».

У її роботі взяли участь понад 80 науковців і фахівців-практиків, було заслухано і обговорено 120 доповідей..

У день відкриття учасники заслухали 9 пленарних доповідей: «Головні наукові напрямки і школи, представлені на конференціях «Гідромеханіка в інженерній практиці» (д. т. н., професор О. М. Яхно), «Проблема підвищення експлуатаційних характеристика шестірняних насосів» (головний конструктор ПАТ «Гідросила» М. В. Суковач), «Серце – інженерні рішення...» ( д.м.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України В. Б. Максименко). «Методи розрахунку потоків пилогазоповітряних сумішей. Практичне впровадження систем аспірації на сучасному виробництві» (заст. директора ТОВ «Сігма Інжиніринг» С. Е. Бабич, м. Київ), «Проектування гідромашин об’ємної дії для приводів мобільної техніки» (д. т. н., професор, А. І. Панченко, Таврійський державний агротехнологічний університет, м. Мелітополь), «Стан та перспективи впровадження відновлювальних джерел енергії» (д.т.н., професор, заст. директора з наукових питань Інституту відновлювальної енергетики НАНУ С. О. Кудря, м. Київ), «Теоретичні і практичні аспекти фізико-химічних процесів у воді і розчинах, ініційованих гідродинамічною кавітацією» (д. т. н., професор Т. Н. Вітенько, Тернопільський національний технічний університет ім. І. Пулюя), «Перспективи розвитку автоматизації сільськогосподарського виробництва в Україні» (д.т.н. професор, директор ННЦ «Інститут механізації та електрофікації сільського господарства В. В. Адамчук, м. Глеваха, Україна), «Досягнення, актуальні завдання і перспективні напрямки розвитку вітчизняної школи гідродинаміки напірних суспендованих потоків» (д. т. н., професор, Інститут геотехнічної механіки ім. Н. С. Полякова НАН України, м. Дніпропетровськ).

Далі науковці працювали по секціях «Технічна гідромеханіка», «Гідропневмопривод та системи мехатроніки», «Гідравлічні і пневматичні машини, гідропередачі».

У рамках конференції також відбулося урочисте відкриття лабораторії з вивчення та проектування об’ємних гідромашин і гідроапаратів, створеної на базі кафедри прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки ММІ НТУУ «КПІ» за ініціативи і фінансування «Гідросила Груп» – одного з найбільших виробників об'ємних гідромашин і гідроапаратури в Східній Європі.

Дата події