22 квітня в НТУУ «КПІ» пройшов Міській форум «Інноваційний розвиток – основа заможної, процвітаючої громади та бізнесу».

У його рамках в Центрі інноваційного підприємництва Наукового парку «Київська політехніка» відбулася урочиста церемонія підписання Меморандуму про співпрацю у форматі «Влада-Бізнес-Наука» між Київською міською державною адміністрацією, Національним технічним університетом України «Київська політехніка» та Науковим парком «Київська політехніка».

Свої підписи під документом поставили Київський міський голова Віталій Кличко, ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський і генеральний директор Наукового парку «Київська політехніка» Ярослав Кологривов.

Участь у форумі також взяли президент Української асоціації промисловців і підприємців Анатолій Кінах, президент Малої академії наук України член-кореспондент НАН України Станіслав Довгий, очільники інвестиційних компаній, бізнес-ангели, керівники підприємств, науковці, викладачі й студенти університету.

Церемонія підписання увінчувала низку заходів у рамках програми форуму. Візит Київського міського голови до КПІ розпочався з огляду виставки розробок і стартапів політехніків, розгорнуту у виставковому залі Наукового парку «Київська політехніка». Після цього відбулися презентації стартап-проектами випускників стартап-школи КПІ Startup School «Sikorsky Challenge», які представив головний тренер школи, директор ізраїльського бізнес-інкубатору «Be Next IT» Ігор Пеєр та їх автори. Доповнила і узагальнила презентації розповідь ректора НТУУ «КПІ» Михайла Згуровського про Науковий парк «Київська політехніка», інноваційну екосистему «Sikorsky Challenge», яку створено в університеті, та про перспективи побудови в КПІ Інноваційного міста «Polyteco Science City».

Назва цього амбітного проекту вже відома широкій громадськості – інформація про його старт пройшла по сторінках багатьох українських ЗМІ на початку лютого цього року. Сьогодні робота над створенням «Polyteco Science City» вже набирає обертів і про неї учасників форуму поінформували партнери Наукового парку, які беруть у проекті безпосередню участь, – представник інвестиційної компанії ILand Management Володимир Гнат і президент компанії «Nature Technologies» Володимир Рисухин.

Тож церемонія підписання Меморандуму стала логічним завершенням Міського форуму, який, у свою чергу, має стати початком подальшої спільної діяльності столичної влади, бізнесу й науки у дуже важливій для всіх справі розвитку високих технологій та інноваційного підприємництва, а відтак – і подолання багатьох проблем столиці та усієї країни загалом.

На фото: учасники форуму під час огляду виставки

Дата події