16 жовтня згідно з планом підготовки цивільного захисту університету відбулося спеціальне об'єктове тренування, яке передбачало перевірку системи оповіщення – як вона спрацює на рівні університету, факультету, підрозділу,  роботи служб, які несуть цілодобове чергування, а також проведення навчального тренування студентів, які проживають у гуртожитках.

Начальник штабу цивільного захисту Юрій Нестеренко, який доповідав про підсумки тренування, насамперед підкреслив актуальність проведення нинішнього заходу. "Ми маємо бути готові до будь-яких дій в умовах, коли частина нашої держави окупована і на сході країни ведуться бойові дії. Раніше такі тренування мали більш формальний характер, але зараз події, які відбуваються, вимагають від нас по-справжньому відповідального ставлення до заходів цивільної оборони". Юрій Васильович зазначив, що чергові служби на тренуванні спрацювали нормально, та висловив подяку керівництву студмістечка і гуртожитку № 4, які сприяли організованому проведенню тренування. Було відмічено і низку зауважень: працівники чергових служб при отриманні сигналів і передачі їх в інші інстанції обов'язково повинні додавати слова "з навчальною метою" (наприклад, "пожежа з навчальною метою"); після проведеного оповіщення керівного складу університету зворотний зв'язок, тобто відповідь, на жаль, було отримано лише від 9 підрозділів, що є серйозним недоліком.

Володимир Школьний