З 19 по 21 червня 2012 року в місті Бар (Чорногорія) пройшла Середземноморська конференція з вбудованих систем MECO-2012 (Mediterranean Conference on Embedded Computing, www.meco2012.com), у роботі якої взяли участь науковці з-понад 30 країн світу. Наш університет представляли зав. кафедри конструювання електронно-обчислювальної апаратури (КЕОА) ФЕЛ проф. О.М. Лисенко і його учні – аспіранти Є.В.Короткий, О.Ю.Романов, А.Ю.Варфоломєєв та ст. викладач кафедри О.І.Антонюк. О.М. Лисенко очолював технічну програму конференції  і входив до складу її програмного комітету.

Наші науковці провели 2 виїзні навчально-наукові тренінг-семінари з демонстрацією оригінальних технічних рішень на основі SoC та DSP технологій на теми: “SoC Design Methods and Tools” і “DSP Design in an Educational and Research Process”. Після завершення форуму за його результатами обидва тренінг-семінари визнано найкращими на конференції.

Окрім цього, аспіранти Є.В.Короткий, О.Ю.Романов, А.Ю. Варфоломєєв разом з проф. О.М.Лисенком виступили на конференції з 3-ма доповідями, які після завершення форуму у вигляді статей надруковано у збірнику наукових праць конференції "Advances and Challenges in Embedded Computing". Протягом найближчих місяців ними буде доповнена електронна бібліотека IEEEXplore. Слід відзначити, що роботу Є.В.Короткого і О.М. Лисенка “Application – Specific Network-on-Chip with Link Aggregation” оргкомітетом було визнано найкращою на конференції.

Після закінчення форуму на запрошення голови оргкомітету конференції MECO-2012 проф. Р. Стояновича проф. О.М. Лисенко та ст. викладач О.І. Антонюк відвідали державний Університет Чорногорії в м. Подгориця, де зустрілися з керівництвом вишу та факультету електротехніки, а також ознайомилися з діяльністю лабораторії APEG (Applied Electronics Group) та обговорили питання двостороннього науково-технічного співробітництва в галузі IT технологій.

За інф. каф. КЕОА

***

Професор, зав. кафедри конструювання електронно-обчислювальної апаратури (КЕОА) факультету електроніки О.М. Лисенко очолював технічну програму конференції і входив до складу її програмного комітету, разом зі своїми учнями - аспірантами кафедри КЕОА Є. В. Коротким, О.Ю. Романовим, А.Ю. Варфоломеєвим та ст. викладачем кафедри О.І. Антонюком, якими було проведено 2 виїзні навчально-наукові тренінг-семінари з демонстрацією оригінальних технічних рішень на основі SoC та DSP технологій на теми:

  • SoC Design Methods and Tools;
  • DSP Design in an Educational and Research Process.

З програмами обох семінарів можна ознайомитись за посиланням http://meco2012.com/file/meco_2012_seminar_ntu_ukraine.pdf

По закінченні форуму за його результатами обидва тренінг-семінари визнано найкращими на конференції, що засвідчено отриманим проф. О.М. Лисенком Gratitude Certificate.

Окрім цього, аспіранти Є. В. Короткий, О.Ю. Романов, А.Ю. Варфоломеєв разом з проф. О.М. Лисенком виступили на конференції з 3-ма доповідями:

  • A. Varfolomieiev, V. Dzyuba, O. Lysenko. Implementation of a Real-Time Object Detection System on a TI TMS320DM6437 DSP;
  • I. Korotkyi, O. Lysenko. Application-Specific Network-on-Chip with Link Aggregation;
  • O. Romanov, O. Lysenkо. The Comparative Analysis of the Efficiency of Regular and Pseudo-optimal Topologies of Networks-on-Chip Based on Netmaker, які по завершенні форуму у вигляді статей надруковано в збірнику наукових праць конференції “Advances and Challenges in Embedded Computing” / Proceedings, ISBN 978-9940-9436-0-8та протягом найближчих місяців будуть доповнені в електронну бібліотеку IEEEXplore.

При цьому слід відзначити, що роботу I. Korotkyi, O. Lysenko. Application-Specific Network-on-Chip with Link Aggregation Оргкомітетом форуму було визнано найкращою на конференції, а її авторам вручено Achievement Award.

Успішні результати участі співробітників та аспірантів кафедри КЕОА НТУУ “КПІ” в роботі Середземноморської конференції з вбудованих систем МECO 2012 в м. Бар (Чорногорія) засвідчили про високий рівень підготовки та кваліфікації фахівців НТУУ “КПІ” в галузі IT технологій, їх відповідність вимогам сьогодення та відкриває шлях для подальшої міжнародної співпраці.

На фото: Зліва направо проф. О.М. Лисенко, аспіранти А.Ю. Варфоломієв, О.Ю. Романов та ст. викладач О.І. Антонюк

Дата події