Ви є тут

«Технічний вернісаж» у КПІ

25 квітня в Державному політехнічному музеї при НТУУ "КПІ" відкрилася виставка науково-дослідницьких та проектних робіт учнів-членів Київської малої академії наук учнівської молоді "Технічний вернісаж". Виставку організовано в рамках VI Всеукраїнського фестивалю науки у 2012 році і Днів науки НТУУ "КПІ".

Показово, що виставка проходить у Великому залі Державного політехнічного музею, який уже давно підтримує дружні стосунки з МАН, причому відносини ці підкріплені ще й довгостроковим договором про співпрацю. Понад те, школярі – учасники Малої академії наук – завжди бажані гості і повноправні учасники всіх наукових заходів, які проводяться в КПІ, – наукових читань, конференцій, круглих столів тощо. Про це говорив у своєму виступі перед юними експонентами проректор з наукової роботи НТУУ "КПІ" академік НАН України Михайло Ільченко. "Технічне відділення Малої академії наук багато років співпрацює з КПІ та його окремими підрозділами – Механіко-машинобудівним інститутом, факультетом авіаційних і космічних систем, інженерно-фізичним факультетом, Фізико-технічним інститутом. Цього року до цієї роботи долучилися ще й приладобудівний факультет та факультет електроніки, – підкреслив він, звертаючись до учасників виставки. – Ми вітаємо бажання молоді навчатися в КПІ, кожного з вас ми знаємо особисто, чекаємо вас як майбутніх студентів славетної Київської політехніки. Ваш сьогоднішній старт дає надію, що ви станете переможцями студентських міжнародних конкурсів, нашими майбутніми аспірантами, видатними інженерами і науковцями!"

Першу екскурсію по виставці провела керівник відділення технічних наук Київської малої академії наук Вікторія Попова. Вона докладно розповіла про кожну з представлених робіт та про їх авторів. А про окремі особливості своїх розробок розповіли гостям виставки самі юні науковці і винахідники. Варто зауважити, що в основі більшості представлених експонатів лежать надзвичайно цікаві наукові ідеї, які вже встигли високо оцінити поважні науковці та представники промисловості й бізнесу – недарма ж ціла низка проектів уже отримала нагороди різноманітних виставок і конкурсів дитячої та юнацької науково-технічної творчості. Серед дипломантів цих конкурсів, чиї роботи можна побачити на виставці в Державному політехнічному музеї, Ірина Черній, яка посіла ІІ місце у Міжнародному конкурсі молодих науковців у Пекіні, Євгенія Сорока, яка представлятиме юних українських науковців у США на конкурсі "Іntel Techno", Антон Литвинюк – переможець конкурсу "Ярмарка идей на Юго-Западе" в Москві та інші. До речі, їх дипломи також представлені на стендах.

Інф. “КП”

закрити
Вхід до електронної пошти НТУУ "КПІ"

закрити
Радіо НТУУ "КПІ" Авторські програми Група Вконтакті
закрити

Авторські програми на радіо КПІ

закрити

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

НТУУ «КПІ» Вхід до системи
закрити

Департамент навчальної роботи

Розклад занять Розклад сесії Розклад для викладачів
закрити

Електронні платежі

Оплата за гуртожиток Послуги зв'язку Оплата квитків
закрити

Бібліотека

Сайт бібліотеки Каталог Електронний архів