Ви є тут

«Технічний вернісаж» у КПІ


2012.04.25 «Технічний вернісаж» у КПІ

25 квітня в Державному політехнічному музеї при НТУУ "КПІ" відкрилася виставка науково-дослідницьких та проектних робіт учнів-членів Київської малої академії наук учнівської молоді "Технічний вернісаж". Виставку організовано в рамках VI Всеукраїнського фестивалю науки у 2012 році і Днів науки НТУУ "КПІ".

Показово, що виставка проходить у Великому залі Державного політехнічного музею, який уже давно підтримує дружні стосунки з МАН, причому відносини ці підкріплені ще й довгостроковим договором про співпрацю. Понад те, школярі – учасники Малої академії наук – завжди бажані гості і повноправні учасники всіх наукових заходів, які проводяться в КПІ, – наукових читань, конференцій, круглих столів тощо. Про це говорив у своєму виступі перед юними експонентами проректор з наукової роботи НТУУ "КПІ" академік НАН України Михайло Ільченко. "Технічне відділення Малої академії наук багато років співпрацює з КПІ та його окремими підрозділами – Механіко-машинобудівним інститутом, факультетом авіаційних і космічних систем, інженерно-фізичним факультетом, Фізико-технічним інститутом. Цього року до цієї роботи долучилися ще й приладобудівний факультет та факультет електроніки, – підкреслив він, звертаючись до учасників виставки. – Ми вітаємо бажання молоді навчатися в КПІ, кожного з вас ми знаємо особисто, чекаємо вас як майбутніх студентів славетної Київської політехніки. Ваш сьогоднішній старт дає надію, що ви станете переможцями студентських міжнародних конкурсів, нашими майбутніми аспірантами, видатними інженерами і науковцями!"

Першу екскурсію по виставці провела керівник відділення технічних наук Київської малої академії наук Вікторія Попова. Вона докладно розповіла про кожну з представлених робіт та про їх авторів. А про окремі особливості своїх розробок розповіли гостям виставки самі юні науковці і винахідники. Варто зауважити, що в основі більшості представлених експонатів лежать надзвичайно цікаві наукові ідеї, які вже встигли високо оцінити поважні науковці та представники промисловості й бізнесу – недарма ж ціла низка проектів уже отримала нагороди різноманітних виставок і конкурсів дитячої та юнацької науково-технічної творчості. Серед дипломантів цих конкурсів, чиї роботи можна побачити на виставці в Державному політехнічному музеї, Ірина Черній, яка посіла ІІ місце у Міжнародному конкурсі молодих науковців у Пекіні, Євгенія Сорока, яка представлятиме юних українських науковців у США на конкурсі "Іntel Techno", Антон Литвинюк – переможець конкурсу "Ярмарка идей на Юго-Западе" в Москві та інші. До речі, їх дипломи також представлені на стендах.

Інф. “КП”

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій