23 лютого в Центрі культури і мистецтв НТУУ "КПІ" пройшла презентація  Львова. Її організатори ознайомили студентів, викладачів і співробітників найбільшого українського вишу з особливостями,  традиціями і цікавинками одного з найгарніших українських міст, яке має давню та дивовижну історію.

Презентацію розпочав виступ львівського етно-фолькового гурту "Йорий Клоц", який надав позитивної енергії усьому заходу. Місто, що є  твердинею українських національних та духовних цінностей; місто з багатою і непростою історією та неповторним обличчям; місто, відкрите для світу і дружнє для людей; місто, в яке неможливо не закохатися – таким постав Львів у розповідях учасників презентації.

Справді, за більш як 750 років існування Львів побував у складі шести різних держав, кожна з яких залишила по собі пам'ять не лише у вигляді капітальних споруд та архівних документів, але й в самій атмосфері міста. Саме у місті Лева знаходиться 55% усіх культурних пам'яток України, які включені до реєстру світової спадщини ЮНЕСКО. На його вулицях органічно співіснують будівлі, в яких яскраво втілені риси української, польської, італійської, австрійської та вірменської архітектури. Це невипадково, бо Львів став дійсно рідним домом для представників багатьох національностей, яки живуть тут століттями. Львів і сьогодні  активно розбудовується і вже влітку цього року разом з Києвом, Харковом і Донецьком прийматиме ЄВРО – 2012.

"Ми любимо Львів. Львів – куточок Європи, місто вишуканої і витонченої культури. Люди у Львові мають велику чутливість до незалежності. Це ознака розвитку. Тому, коли ідентифікують Україну у світі, то, в першу чергу, дивляться на Львів", – наголосив під час відкриття презентації Львова ректор  НТУУ "КПІ" Михайло Згуровський.

Водночас, Львів є містом цілком сучасним:  сьогодні тут успішно реалізуються проекти в сфері біо- та нанотехнологій, розвиваються інформаційно-комунікаційні галузі. З цими аспектами життя сучасного Львова ознайомив студентів і співробітників КПІ представник ІТ-кластеру компанії "Елекс" Антон Скрипник, який зробив презентацію "Розвиток ІТ у Львові".

Докладніше про туристичний потенціал міста Лева розповів київським політехнікам заступник його міського голови Василь Косів. Тут є що подивитися, адже серед принад Львова – не лише його неповторна аура і архітектурне обличчя, але й динамічне культурне життя – феєрія найрізноманітніших музичних, мистецьких, етнічних фестивалів і ярмарків, яка не припиняється ані на день. А на завершення виступу Василь Косів презентував НТУУ "КПІ" скульптуру лева – гербового символу старовинного Львова. 

Інф. “КП”

презентація міста Львовапрезентація міста Львовапрезентація міста Львовапрезентація міста Львовапрезентація міста Львова

Львів проводить масштабну кампанію презентації в інших містах. Завтра про Львів розкажуть студентам Київського політехнічного інституту. Це другий захід, коли презентація міста відбувається в університеті.

Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради: «Мета днів – промоція Львова в Україні, щоб показати наше місто таким, яким воно є насправді: місто затишку, в якому бережуть українські традиції, дбають про культурні та духовні цінності. І безперечно місто подій та архітектури. Тому чекаємо велику кількість студентів-киян вже незабаром у Львові»

Дні Львова минулого року відвідали Харків, Луганськ, Одесу та КНУ ім. Т. Шевченка. Також протягом 2011 р. Львів відвідало близько 1 млн туристів. Понад 60% туристів – це туристи з України. Згідно зі стратегією конкурентоспроможності Львова, що розроблена компанією «Монітор груп» та Львівською міською радою, туризм та ІТ-технології є двома ключовими пріоритетами розвитку міста.

Програма заходу «Презентація Львова у КПІ»:

14.30 Виконання однієї композиції етно-фолькового гурту «Йорий Клоц»

14.35 Урочисте відкриття заходу, представлення гостей, вручення подарунка лева.

14.55 Презентація заступника міського голови В.Косіва на тему: «Туристичний потенціал Львова»

15.30 Презентація: «Розвиток ІТ у Львові», представник ІТ- кластеру -компанія «Елекс»

15.50-16.50 Концерт етно-фолькового гурту «Йорий Клоц»

Дата події