Ви є тут

Результати першої атестації осіннього семестру 2011/2012 н.р.

Перша осіння атестація поточного навчального року проводилась в НТУУ "КПІ" на 1-4 курсах у період з 24 по 30 жовтня 2011 р. Загальна кількість студентів, які взяли участь у цій атестації, порівняно з попереднім навчальним роком, зменшилась на 1281 особу і склала 16245 студентів. Зменшення пов'язане із демографічною ситуацією і зниженням набору на перший курс.

За результатами атестації кіль­кість студентів, які атестовані з усіх дисциплін, складає 7515 осіб (або 46,3 %) проти торішніх 7728 осіб (44,1 %). Розподіл таких студентів за курсами достатньо рівномірний і змінюється від 49,7 % на третьому курсі до 42,5 % на другому курсі. Порівняно з попереднім навчальним роком кількість атестованих з усіх дисциплін студентів збільшилась на 2-му, 3-му і 4-му курсах. Найбільше покращення успішності навчання спостерігається на 3-му курсі, де кількість повністю атестованих студентів збільшилась на 6,7 % (з 43,0 % до 49,7 %). На жаль, студенти першого курсу не змогли підтримати загальноуніверситетську тенденцію, і успішність їх навчання, порівняно з попереднім навчальним роком, погіршилась на 0,8 % (з 46,5 % до 45,7 %). Поряд з цим, кількість першокурсників, які неатестовані з трьох і більше дисциплін, зменшилась на 1,1 % (до 15,8 %), а неатестованих з усіх дисциплін – на 0,1 % (до 0,6 %). Це свідчить про підвищення зацікавленості студентів першого курсу до успішного навчання.

Кращих результатів щодо кількості студентів, які атестовані з усіх дисциплін, досягли ФЛ (77,8 %), ВПІ (63,5 %), ІСЗЗІ (63 %), ФММ (57,9 %), ФБТ (60,5 %), перших чотири з яких вже декілька років поспіль традиційно входять до п'ятірки факультетів та інститутів, студенти яких демонструють найкращі показники успішності навчання.

У цьому році на першій атестації серед кращих підрозділів за кількістю атестованих студентів опинився ФБТ, на якому за рахунок залучення студентів до науково-інноваційної роботи та дій, спрямованих на розкриття їх творчого потенціалу, вдалось підвищити мотивацію студентів до навчання.

Також позитивним є те, що в університеті на 1,7 % зменшилась кількість студентів, які неатестовані з трьох і більше дисциплін. Цього разу їх кількість становить 2598 осіб (або 16 %). Найменше неатестованих з трьох і більше дисциплін студентів на ІСЗЗІ (4,8 %), ФЛ (8,0 %), ВПІ (9,9 %), ІХФ (11,2 %) і ІПСА (11,6 %).

Варто відзначити зменшення кількості студентів, які неатестовані з усіх дисциплін, зі 112 студентів у 2010/2011 н.р. до 78 студентів у 2011/2012 н.р. Найбільше таких студентів на другому курсі, де їх кількість становить 37 осіб.

На жаль, абсолютна успішність навчання студентів, які є іноземними громадянами, залишається нижчою за успішність українських студентів. Цього року, порівняно з попереднім, відносна кількість іноземних студентів, які атестовані з усіх дисциплін, зменшилась з 33,8 % до 32,3 %. Разом з цим, на 4,6 % (до 29,3 %) збільшилась кількість студентів, які неатестовані з трьох і більше дисциплін. Кількість студентів з числа іноземних громадян, які неатестовані з усіх дисциплін, залишилась майже незмінною і складає 1,0 %. Такі тенденції викликають занепокоєння і вимагають підвищення уваги з боку викладачів і адміністрації факультетів та інститутів до іноземних студентів.

Відзначаючи позитивні зрушення в покращенні успішності навчання студентів університету завдяки плідній та кропіткій роботі всіх учасників навчального процесу, департамент навчально-виховної роботи бажає наснаги викладачам та приємних здобутків студентам на ниві одержання нових знань.

Інформація департаменту навчально-виховної роботи

закрити
Вхід до електронної пошти НТУУ "КПІ"

закрити
Радіо НТУУ "КПІ" Авторські програми Група Вконтакті
закрити

Авторські програми на радіо КПІ

закрити

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

НТУУ «КПІ» Вхід до системи
закрити

Департамент навчальної роботи

Розклад занять Розклад сесії Розклад для викладачів
закрити

Електронні платежі

Оплата за гуртожиток Послуги зв'язку Оплата квитків
закрити

Бібліотека

Сайт бібліотеки Каталог Електронний архів