НТУУ "КПІ" - Уніспорт(інститут фізкультури). Місце проведення матчу: футбольне поле НТУУ"КПІ" біля 24 корпусу. Дата: 12 жовтня 2011 року. Результат зустрічі - 2:0.

Нагадуємо, що 1 тур наша команда грала проти університету фінансів(УДУМФТ). Результат зустрічі - 12:0 на користь нашої команди.

Попри всі сподівання вболівальників на напружений матч, в першому і другому таймі команда НТУУ"КПІ" відзначилась по шість разів у воротах суперника. "Стабільність - ознака майстерності", - скажете ви. Насправді матч вийшов доволі простий. Команда суперників почала в десятьох. 1 гол ми забили уже на 3 хвиилині. У нас відзначились: Клунько (1), Ус (3), Путін С.(1), Максименко (1), Остапенко (2), Чайковський (1), Ільясов (1), Протасей (1).

Незважаючи на великий рахунок, команда КПІ показувала якісну гру: стабільність в захисті, чітка гра в центрі, проходи через фланги,навіси та реалізація.Команда суперників давала грати в свою гру, за що отримала "мішок" в свої ворота і поїхала додому.Після такого грандіозного початку було побоювання, що команда розслабиться. "Після таких ігор тяжко настроюватись на наступні", - відзначив головний тренер НТУУ "КПІ" Олександр Мохунько.

Дійсно, 1 тайм (особливо кінцівка) пройшла в небезпечних атаках наших гостей. Доволі швидкий гол в другому таймі (Чайковський), надав нашій команді впевненості і забивши ще один гол (Путін С.), ми святкували перемогу. Відзначимо, що на протязі гри пошкодження різної тяжкості отримали 3 гравці нашої команди. Один з них забив 1, такий потрібний, гол. Отже, складною вийшла ця перемога. Сподіваємось, що на наступні ігри, які будуть проходити по середам (16-00) буде стільки ж багато вболівальників. Ви, наш "12 гравець", відіграєте важливу роль у грі команди.

Бажаємо нашій команді не менш сильних перемог.

НТУУ"КПІ" - Уніспорт(інститут фізкультури)

• місце проведення матчу: футбольне поле НТУУ"КПІ" біля 24 корпусу
  • дата: 12 жовтня 2011 року
  • початок зустрічі: 16-00.