Оприлюднено 14-й Предметний рейтинг університетів світу — QS World University Rankings by Subject 2024.

КПІ представлений у двох галузевих категоріях, що містять чотири освітні програми.

Університети ранжуються за різними показниками, зокрема академічна репутація, репутація роботодавця, індекс Міжнародної дослідницької мережі.

🔹 Electrical and Electronic Engineering (позиції в рейтингу: 301–350)
🔹 Mechanical, Aeronautical & Manufacturing Engineering (позиції в рейтингу: 351–400)
🔹 Computer Science and Information Systems (позиції в рейтингу: 351–400)
🔹 Physics & Astronomy (позиції в рейтингу: 551–600)

У чотирнадцятому виданні рейтингу QS World University Rankings by Subject 2024, (предметного рейтингу) представлено п'ять галузей знань: "Мистецтво та гуманітарні науки", "Інженерія та технології", "Науки про життя та медицина", "Природничі науки", а також "Соціальні науки та менеджмент". У межах цих п'яти галузей оцінювалося 55 спеціальностей. Цього року було оцінено понад 16 300 навчальних програм за різними предметами 1559 закладів вищої освіти всього світу, що на 600 більше, ніж минулого року.